Till HittaButiks startsida    Butiker     |     Erbjudanden     |     Sök butik     |     Butikssnack     |     Lägg till butik
Butik Inlägg Kom. Läst   
Maria Nyckelpiga Så fina barnkläder! (3)  82385  
Maria Nyckelpiga Personlig butik med superservice (5)  84090  
Juvelbolaget Rosa örhängen   79852  
Cigaretthuset.se www.cigaretthuset.se VARNING VARNING (4)  84703  
securitysweden.com Perfekt service!!   76507  
slipkliniken Kan varmt rekomenderas   75412  
Gullgrodan Jättebra väggdekaler till barnen! (1)  83333  
Artistica Konstnärsmaterial artistbutiken.se   81488  
Cigaretthuset.se Lägg inte in någon beställning på Cigaretthuset.   76559  
Seriehyllan Bara bra!   77918  
Juvelbolaget Nöjd   86543  
TV-idoler Bra kvalité   79236  
Zone Blu, Sexleksaker & Sexiga underkläder shit vilket bra pris!!!!   82250  
Prokök Sjukt bra!!   83500  
Baristashopen färskt och gott kaffe   79872  
Blue Fox Blue fox (1)  81877  
Rockmerch Rockmerch   81241  
Scrapbooking butiken Väldigt snabb leverans! Billiga! Rekomenderas!   81143  
Fritt Flyt Varning -Fritt flyt Farligt för barn!   83299  
HR-Marin Båttillbehör Rekomenderas   67905  
nyttgolv Kanon   85461  
kidsbutik Gillar!   90570  
DonnaBeauty Rekommenderas   79700  
Kentagon Webshop Online kentagon   86482  
HipHipHurra Vilken service, kanon butik   85897  
kolla alltid registrering av bolag   83590  
Dackonline.se OBS!!!GISLAVED NORD FROST!!!!!!!!!!!!!   91371  
Thatzhot.com Rekomenderas   72368  
TV-idoler En super affär! (1)  86703  
clazzyfashion Skitiga / Dålig kvalité på kläder (1)  83972  
    << sida 35 (64) >>  
Läs inlägg                                    2008-08-06 00:59
Anysuit International
katastrofalt!
jag avråder från att handla av anysuit. inget av det jag beställt stämmer. beställde. byxorna beställde jag med enkelt pressveck, men fick dubbla. kavejen beställde jag med två fickor på höger sida, fick en ficka. jag beställde smalt slag, men det är lika brett som på min fars kavaj från 1973. ärmarna är för långa trots att jag bad om kortare för den franska manschettens skull. ärmarna är dessutom alldeles falddriga och inte proportionerliga. knapphålen sitter högre än knapparna så den blir skev när man knäpper den. betällde även en skjorta, med långa kragsnibbar och utan bröstficka. jag fick en skjorta med korta snibbar och bröstficka. jag började fundera på om det blivit något fel i betsällningen eftersom inget stämde, men dockväl följer den mina önskemål vad gäller tyg och brodyr. jag har förgäves försökt kontakta anysuit, men utan resultat, de svarar helt enkelt uinte på mail, och något telefonnummer finns inte.
katastrof! handla inte på anysuit!

/Anders H
Läs inlägg                                    2008-09-02 10:41
Anysuit International
ang: katastrofalt!
bästa kunder,

vi besvarar alla våra kunder inom 48 timmar, vilket vi också gjort i anders hs fall, han har dock valt att smutskasta vårt företag innan ens denna tid har passerat. dessutom är vårt främsta mål att just ha nöjda kunder, och är därför alltid glada att hjälpa till i de fall där fel förekommer på våra plagg.

anledningen till att vi inte har någon telefonsupport (som många nätbutiker valt att göra) är just ett av stegen i att kunna hålla våra låga priser utan att sänka på kvalitén eller den hjälp och support som vi erbjuder våra kunder.

har ni några frågor är ni välkomna att kontakta oss på anysuit@anysuit.se

/Anysuit